Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Генеральний план м. Тернополя:
Управління містобудування, архітектури та кадастру інформує
17 листопада 2016;  автор: admin

У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Тернопільською міською радою 03.10.2016 року на офіційному веб-сайті www.rada.te.ua в розділі «Генеральний план м. Тернополя» та в газеті «Тернопіль вечірній» №22 від 05.10.2016 року було розміщено повідомлення та відповідну інформацію про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону «Північний». Одночасно, з метою впорядкування назв вулиць в даному мікрорайоні з врахуванням прийнятих міською радою рішень та пропозицій громадськості, були надані для обговорення узгоджені пропозиції назв усіх вулиць даного мікрорайону.

Термін подання обґрунтованих в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, стандартів і правил пропозицій (зауважень) громадськості був встановлений протягом місяця - з 03.10.2016 р. по 03.11.2016 року.

З врахуванням викладеного, інформуємо про закінчення 03.11.2016 року терміну подання пропозицій до проекту містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону «Північний», а пропозиції, які подані особами після встановленого строку залишатимуться без розгляду.