Персональний склад Молодіжної міської ради

 

 

МОЛОДІЖНИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Голик Леся Володимирівна  (представник Тернопільської Міської Організації «Спілка Української Молоді в Україні»)

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД:

1.Барвінська Софія Русланівна – представник Студентського самоврядування Приватного вищого навчального закладу "Медичний коледж";

2.Беш Владислав Вікторович – представник Студентської Ради Тернопільського Інституту Соціальних та інформаційних технологій;

3.Василак Ірина Олегівна – представник Відокремленого Підрозділу Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації "Айсек" в Україні;

4.Гавриляк Назар Васильович – представник Університетської Ради Студентів Тернопільського Національного Економічного Університету;

5.Голик Леся Володимирівна – представник Тернопільської Міської Організації «Спілка Української Молоді в Україні»;

6.Горбовий Ростислав Андрійович – представник Громадської організації "Права Молодь";

7.Думка Соломія Миколаївна – представник Тернопільського міського товариства Українських студентів католиків "Обнова";

8.Зазуляк Назар Максимович – представник Міського Учнівського Парламенту "Наснага";

9.Ковалок Максим Ярославович – представник Громадської організації "Тернопіль - Це Європа";

10.Крушельницька Соломія Ігорівна – представник Відокремленого Підрозділу Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації "Молодіжний Центр Працевлаштування" у Тернопільській Області;

11.Лапчак Петро Васильович – представник «ПЛАСТ Українська Скаутська Організація Станиця Тернопіль»;

12.Марціясь Ірина Ігорівна – представник Громадської організації "ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВИЙ ЦЕНТР "ПРАВА ЛЮДИНИ";

13.Мельничук Назарій Анатолійович – представник Студентського уряд Тернопільського Національного Педагогічного Університету ім. Володимира Гнатюка;

14.Мисак Микола Дмитрович – представник Громадської організації "Молодіжний Націоналістичний конгрес - Тернопіль";

15.Мохун Максим Сергійович – представник Міського Учнівського Парламенту "Наснага";

16.Новосад Єлизавета Ігорівна – представник Міського Учнівського Парламенту "Наснага";

17.Питель Юрій Святославович – представник Тернопільського обласного осередку всеукраїнської громадської організації "Молодий Народний Рух";

18.Савка Богдан Вікторович – представник Місії "Комісія у справах молоді Тернопільсько - Зборівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви";

19.Семенець Ілля Вікторович – представник Тернопільської обласної молодіжної громадської організації "Сокіл свободи";

20.Стецюк Ігор Олегович – представник Студентського Парламенту Тернопільського державного медичного університету;

21.Фаленда Світлана Петрівна – представник Громадської організації "Молодіжний центр розвитку "Міст";

22.Цимбалюк Мирон Дмитрович – представник Громадської організації "Центр Комунікаційних Студій";

23.Шамбель Надія Миколаївна – представник Громадської організації "Молодіжне об'єднання "Файне місто";

24.Шелетин Олег Миколайович – представник Тернопільської обласної спортивно-патріотичної організації "Тризуб" ім. Степана Бандери;

25.Янюк Іван Федорович – представник Громадської організації "Нове покоління Тернопільщини";

26.Яремчук Ірина Романівна – представник Обласного осередку "Асоціація трудових об'єднань молоді України";

27.Яцук Роман Сергійович – представник Студентська Рада Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.