Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Сергій Надал: «У Тернополі субсидіями зможуть скористатися майже 70 відсотків населення»
11 травня 2015;  автор: admin

У зв'язку із збільшенням на державному рівні тарифів на комунальні послуги та наближенням їх до ринкових, з квітня тернополянам доведеться платити значно більше. Як стверджують комунальники, таке подорожчання необхідне, оскільки значно зросла вартість енергоносіїв та палива. За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, тернополяни, які неспроможні розраховутися за спожиті послуги, зможуть оформити житлову субсидію. У нашому місті субсидіями зможуть скористатися майже 70% населення, а це 48 тисяч сімей.

"Ми завчасу подбали, щоб усі наші міські родини, які підпадають під категорію соціально незахищених громадян України, мали змогу скористатися державною допомогою. Я прошу всіх тернополян перевірити свої доходи і скористатися можливістю отримати житлову субсидію. Сьогодні в Тернополі субсидії на покриття комунальних послуг отримує близько 10 тисяч сімей. Ми очікуємо, що з 1 травня кількість таких сімей може зрости до 48 тисяч, але я прошу всіх тернополян не робити ажіотажу. Ми забезпечимо всі заходи, щоб допомогти людям вчасно подати заявки. Ця послуга буде максимально наближена до кожного місця проживання.

У кожному ЖЕКу будуть працювати соціальні інспектори, відтак люди зможуть подати відповідні заяви безпосередньо в своєму житлово-експлуатаційному підприємстві. У Тернополі субсидіями зможуть скористатися майже 70 % населення". Окрім цього, починаючи з першого липня, пільги матимуть: в розмірі 100% - інваліди війни, в розмірі 70% - учасники антитерористичної операції, в розмірі 50% - чорнобильці. До того ж, міська рада за рахунок місцевого бюджету дає додаткові пільги на компенсацію 50% вартості комунальних платежів дітям-інвалідам, матерям-опікунам дітей-інвалідів та інвалідам першої групи. А управління житлово-комунального господарства спільно з управлінням соціальної політики встановлять безкоштовно прилади обліку холодної і гарячої води і рушникосушки", - наголосив очільник нашої громади Сергій Надал.

Інформацію про надання житлових субсидій за спрощеною системою можна отримати, зателефонувавши на гарячу лінію управління соціальної політики міськради, за номером - 52-14-03. Усіх охочих проконсультують щодо подання декларації та оформлення субсидій.

Корисна інформація та рекомендації, а також бланки декларації і заяви для тернополян, які мають право на отримання житлових субсидій - у спецвипуску "Тернополя вечірнього" №10, який надійшов у кожну поштову скриньку жителів міста.