Questions Answers:
Dear Citizens, Please be aware that addresses, using profanity and insulting phrases will not be considered and will be removed from the section "question - answer".
Your name :
Your Mail :
Тематика:
Enter the code :
Submit a question
Remove
Будівництво
20 december 2017; автор: Оля
Доброго дня. Ось уже який місяць річна дитина не може в обід нормально спати, бо в будинку ведуться ремонтні роботи. На прохання виділити в день 2 години тиші не реагують ні працівники, ні Жек. Відповідь одна - потерпіть. Скільки можна?! Дитина як не поспить, то вередує до спмого вечора і погано спить вночі, бо кидається від звуків дрелі і перфоратора! За які гріхи нам таке??! Куди нам діватися?? Жити на вулиці весь день?? Відповідного законодавства, яке б регулювало дану ситуацію немає! Як нам бути?? Живемо на вул. Білогірській буд. 18а
транспорт
20 december 2017; автор: громадянка Тернополя
Дякую водію та кондуктору пані Ані тролейбуса №158. маршрут №2. Завжди згідно графіку прибувають на зупинку по вул. Лесі Українки біля школи №15. Особливо це важливо коли поспішаєш на роботу. Ввічливі. охайні.Завдяки ним пасажири подружились між собою. кожного ранку зустрічаються у їньому тролейбусі як давні друзі. Атмосфера, що створюється цими працівниками, підвищує настрій на весь робочий день. Зі святами їх та накращими побажаннями для них та всього управління: \"Так тримати!\"
Вулиця Достоєвського
20 december 2017; автор: Ігор
Доброго дня. Повідомте, будь ласка, чи закладено у бюджеті міста на 2018 рік, названому як розвитку та оновлення, кошти на ремонт вулиці Достоєвського? Дорожнє покриття вулиці практично вщент знищено та за останні 15-20 років не ремонтувалося взагалі (окрім кількох вантажівок білого щебеню 3 роки тому). Проїзд можливий не для усіх авто. Для сучасних легківок з \"європейським\" дорожнім просвітом практично неможливий.
освітлення пішохідного переходу
19 december 2017; автор: Тетяна
Чому не освітлюється пішохідний перехід по вул. Лозовецькій, біля фармфабрики?Там постійно багато як машин, так і пішоходів, а вчора цей пішохідний перехід не освітлювався, водіям в світлі фар важко в темряві побачити пішоходів.
ремонт двору
18 december 2017; автор: Галина
доброго дня! скажіть будь -ласка чи буде проводитись благоустрій двору по вуд Кн. Острозького,7 у 2018 році? вже 3 рік поспіль наш двір виключають з титульного списку . У дощову погоду двір перетворюється на суцільну калюжу(((
Люки, освітлення, незаасвальтованість
18 december 2017; автор: Наталія Лутчин
Доброго дня! 1) На мості що веде до Епіцентру жоден люк не закритий і нема освітлення. Просимо забити ті люки хоч деревом і освітлити той міст. 2) Дорога по Злуки зі сторони Парку Національного Відродження, в кінці не заасфальтована, проводились ремонтні роботи і ту землю ось так просто залишили, перейти в мокру погоду не можливо! Просимо за асфальтувати, там пару метрів.
Благоустрій
18 december 2017; автор: Тернополянин
Прочитав що в бюджеті на наступний рік виділили солідну суму на благоустрій.Тому пропоную включити в плани ремонту двір по вулиці Братів Бойчуків 1 ,також біля художньої школи по Буйчуків обвлаштувати громадський простір чи скверик відремонтувавши доріжки (вони вкрай незадовільному стані),а також відремонтувати прохід вздовж 19 школи-по-перше це ганьба біля освітнього закладу коли ями і болото по коліну-це біля електричної підстанції,по-друге цією дорогою багато людей направляєтьа на зупинку громадського транспорту 15 квітня.Дякую!
Опалення
18 december 2017; автор: Володимир
Чому цієї ночі котельня по вул. Дружби неподавала тепло в квартири мешканців. І тільки у 8год. батереї починають нагріватися. І це при тому що на вулиці вночі мінусова температура. Скільки ще має часу пройти щоб опалення поступало якісно і безперебійно. І чому споживачі центрального опалення мають додатково обігрівати квартири. Якщо місцеві органи самоврядування неможуть вплинути на якість центрального опалення то нехай весь Тернопіль відключать від центрального опалення і переведуть на індивідуальне опалення. І це для споживачів буде якісно і економно.
щодо вивозу сміття
15 december 2017; автор: Наталя
Доброго дня! Проінформуйте будь ласка, яке підприємство з листопада 2017 року вивозить сміття по вулиці Чубинського (ЖЕК ПП \"Люкс\")? Раніше цю роботу робило ПП «Екотерн», на сьогодні в переліку підприємств для оплати за послуги (при оплаті через банкомат Приватбанку) його немає.
Відкритий каналізаційний люк біля шкіл, поліклініки, пошти
15 december 2017; автор: Надія
На проїзді біля стадіону 28 і 29 шкіл (Морозенка 7) вже давно немає кришки від каналізаційного люка. По цій ділянці щодня їдуть багато авто, ходять діти, недалеко дитяча поліклініка і пошта, куди ходять маленькі дітки, пенсіонери. Потрібно закрити отвір каналізаційного люка, щоб не допустити трагічного випадку. Куди звертатись, щоб вирішити цю проблему?