Questions Answers:
Dear Citizens, Please be aware that addresses, using profanity and insulting phrases will not be considered and will be removed from the section "question - answer".
Your name :
Your Mail :
Тематика:
Enter the code :
Submit a question
Remove
жек
27 december 2017; автор: Наталя
Доброго дня! допоможіть! мешканці буд.3а вул.Самчука просять вплинути на керівництво ПП Тернопіль Сервісбуд.Нам зробили передноворічний подарунок у вигляді відключення ліфта на невизначений термін,через те,що у будинку є боржники.Скажіть де справедливість до тих людей,які справно кожного місяця сплачують за послуги.Невже немає іншого впливу на боржників ніж виключити ліфт,то може завтра ще виключать світло на сходових клітках.
Доступне житло
26 december 2017; автор: Уляна
Доброго дня! На сайті прочитала інформацію про програму «Будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2018-2020 роки». Ми сім\"я до 35 років, проживаємо і прописані у місті Тернополі. Як ми можемо придбати житло?? Чи є перелік конкретних забудовників чи окремих будинків, які підпадають під цю програму. Куди звертатись??? Наперед вдячна!
електронний проїзний
26 december 2017; автор: Тетяна
Чи можна поповнювати електронний квиток на транспорт через приват 24?
ОСББ
22 december 2017; автор: Юрій
Доброго дня. Куди можна поскаржитися на дії ОСББ? Вже близько місяця наш під\'їзд не прибирається, підозрюю, що прибиральниці взагалі немає.
Ремонт прибудинкової території
22 december 2017; автор: Олександр
Доброго дня! Прошу звернути увагу на прибудинкову проїздну частину по вул. Лучаківського, 4, яка знаходиться в жахливому стані близько двох років і з кожним днем все погіршується. ЖЕК не реагує на звернення жителів будинку щодо покращення проблемної ділянки. Спецтранспорт, яким здійснюється вивіз ТПВ знищив бордюри біля будинку, також частково знищив зелені насадження, спираючись на те що під’їзд до смітєвих контейнерів заблокований власними автомобілями жителів, так воно і є, але за вирішення проблеми ніхто не береться. Газон перед будинком виконує функцію туалету для домашніх улюбленців та для проїзду спецтранспорту, натомість щоб зробити паркувальні місця та збільшити площу проїздної частини перед будинком. Прошу взяти до уваги важливість вище зазначених недоліків та вжити відповідних заходів щодо їхнього усунення.
Ремонт тротуарного покриття, освітлення
22 december 2017; автор: Володимир
Доброго дня. У провулку між дитячим садком №37 і школою №9 нема освітлення, а також з сторони вул.Громницького після дощу утворюється калюжа. Просимо освітлити і покласти бруківку.
Порізка дерев
22 december 2017; автор: Наталія
У нас в дворі,ростути 3 старих дерева,дуб і ясени,час від часу з них відламуються старі гілки,їх треба зпиляти буває і великі відпадають,коли підіймається вітер,адреса вул,Ярмуша,2,за будинком,між гаражами,прийміть будь-ласка міри,бо ніде неможем достукатись,тай на вікна може впасти
Порушення КЗпП
22 december 2017; автор: Володимир
Доброго Дня. Звертаюсь до управління економіки, промисловості та праці з проханням надання роз\'яснення з приводу того чи порушене законодавство про працю в даному випадку, якщо так, то яке саме і які можуть бути дії в цій ситуації. Перебуваючи на посаді начальника відділу у державній службі працівник був мобілізований в Збройні сили України і проходив службу в зоні АТО. отримав статус \"учасник бойових дій\" в цей період в державній службі відбулась реорганізація шляхом приєднання і утворення нової установи в штат якої входила ідентична посада начальника відділу, але її зайняла інша особа, а вище згаданого працівника переводом перевели на посаду провідного спеціаліста. Чи є це правомірним? Дякую за відповідь.
Ремонт двору
21 december 2017; автор: Назарій
Звертаюсь від імені жителів будинку #7 по вул . Морозенка .Стан двору на нашу думку тут м’яко кажучи незадовільний . Вибоїни просто повсюди . Немає облаштованих місць для паркування авто . Громада вимагає ремонту . Зверніть будь-ласка увагу ! Цікавить дата початку ремонтних робіт ! Надіємось на вчасне та об’єктивне реагування !
Ремонт тротуарного покриття
21 december 2017; автор: Олександра
Доброго вечора! Дуже прошу ВКОТРЕ звернути увагу на прохання щодо негайного ремонту вулиці Манюшка! Мешканці вулиці, а зокрема батьки дітей та особливо немовлят, яких треба переврозити у візках, дуже просять відремонтувати тротуарне покриття на вулиці Манюшка (зокрема плачевний стан на території від вул. Лисенка до вул. Паркової). На тротуарі досі лишається старий трухлявий пеньок, який не дає змоги користуватись дорогою, також на тротуарі розміщені стовби електромережі, що також не дають пішоходам пройти. Взимку не проводиться очистка цієї ділянки, доводиться ходити проїжджою частиною, наражаючи себе на небезпеку. Велике прохання негайно приступити до ремонту цієї ділянки дороги та зробити зручний і ширший тротуар для пішоходів, вирізати старий пеньок і зробити рівну дорогу!