Questions Answers:
Dear Citizens, Please be aware that addresses, using profanity and insulting phrases will not be considered and will be removed from the section "question - answer".
Your name :
Your Mail :
Тематика:
Enter the code :
Submit a question
Remove
тротуар
03 2018; автор: сергій
Коли буде відремонтована пішохідна доріжка вздовж колії між вулицями Нечая- За рудкою. По ній їздять машини навозять болото, покритття розбитие, суцільні ями і болото. Зробіть тротуар по якому б не їздили автомобілі.
Ремонт прибудинкової території
03 2018; автор: Юрій
Доброго дня! До Вас повторно звертається інвалід ІІ групи, мешканець будинку №2 (ІІІ підїзд) по вулиці Симоненка! В 2017 році був обіцяний ремонт нашого двору! Але дальше обіцянок справа не пішла! Чи можливо при формуванні «Титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2018 рік» запланувати ремонт асфальтобетонного покриття нашої прибудинкової території (3 підїзд), адже там суцільні вибоїни? Прошу дати відповідь !
транспорт
03 2018; автор: наталя
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чому пасажир в маршрутці має оплачувати 5 гривень, якщо він має картку тернополянина, в разі якщо у водія поламаний апарат для обслуговування карток?
Електрнний проїзний квиток
02 2018; автор: Олександра
Доброго дня! Чи передбачено в нашому місці неперсоніфікований проїзний квиток тривалого користування для школярів і студентів? Якщо так, то де його можна придбати?
Осбб
02 2018; автор: Анатолій
Доброго дня ? Куди можна поскаржитись на діі керівництва Осбб ,яке знаходиться по вулиці Коновальця 11?Я власник нежитлового приміщення з окремим входом .Лише у березні 2017 року я зробив ремонт і влітку почав користуватись послугами .Хоч будинок на балансі Осбб з 2011 року .Внаслідок того ,що погано здійснені гідроізоляційні роботи фундаменту , підвал замокає і волога пошкодила стіни мого офісу .На моє прохання скликати ревізійну комісію ,оцінити розмір збитків завданих моєму майну і технічний стан будинку реакціі немає . До прибирання теж є ряд претензій. Воно зійснюється погано або взагалі відсутнє .Маю фото ,відеодокази ,свідки можуть підтвердити це .Тарифи теж цікаві .Мене змушують оплатити послуги ,якими я не користуюсь : освітлення і прибирання сходових кліток ,облаштування дитячого майданчика.У даному будинку я не проживаю .Офіс 6 років був недіючим ( не виносили сміття ,були відключені від водноі системи ) .Оскільки послуги даного Осбб здійснюються з грубими порушеннями, як я можу вирішити спірні питання і куди звернутись з цього приводу ?
Пільговий проїзд
02 2018; автор: Роман
Доброго дня скажіть мені будь-ласка? Я інвалід дитинства ||| групи чи я маю право На безкоштовний проїси у міському транспорті м. Тернополя на 2018р. Не маючи картку Тернополянина дякую .
Спорт
02 2018; автор: Тетяна
Коли відкриють міський стадіон після реконструкціі?
ремонт двору.
02 2018; автор: Оксана
З новим роком!!! Шановна мерія! Прошу включити в перелік дворів, які будуть відремонтовані у 2018 році двір будинків Пушкіна, 1 - Пушкіна, 3. Будинки збудовані більше 40 років тому і ні разу їх двори капітально не ремонтували. Всі навколишні двори вже або поремонтовані, або перебувають в кращому стані, ніж наш. Навіть двори будинків по вул. Тарнавького, 3 і 5 капітально відремонтували, хоч ці будинки збудовані пізніше. Дуже сподіваюся на позитивний результат!!!
Стадіон
29 december 2017; автор: Оксана
Доброго дня! Прошу звернути увагу на стадіон, що знаходиться за гуртожитками на вул. Текстильна. Його стан описати словами неможливо. Всюди мусор, якісь шприци, купа скла по цілому стадіоні, все заросле. А там займаються діти! Як на мене, то стадіон - це місце, де повинні оздоровлятись, займатись спортом, а не ходити на пальчиках під час фізкультрури, щоб не встати на шприц чи скло. Для жителів гуртожитків чи окружних будинків - це найкраще місце для ранкової чи вечірньої зарядки. Але, чесно кажучи, там бігати страшно, адже завжди озираєшся, чи не сидить в зарослих кущах черговий пиячок. Тому дуже прошу звернути увагу на дане місце та привести його в більш културний вигляд.
ремонт двору Острозького 7
28 december 2017; автор: Галина
доброго дня! пишу вдруге і хотілось би почути хоча б якусь відповідь на моє запитання. Скажіть будь -ласка чи буде проводитись благоустрій двору по вуд Кн. Острозького,7 у 2018 році? вже 3 рік поспіль наш двір виключають з титульного списку . У дощову погоду двір перетворюється на суцільну калюжу(((