Questions Answers:
Dear Citizens, Please be aware that addresses, using profanity and insulting phrases will not be considered and will be removed from the section "question - answer".
Your name :
Your Mail :
Тематика:
Enter the code :
Submit a question
Remove
допомога на ліки Карпець Григорій
27 december 2017; автор: марія
В кінці жовтня початок листопада була заява на допомогу інв 2гр Карпцю Григорію.На якій стадії розгляду ця заява.
ЖЕК № 15
27 december 2017; автор: Ігор
Доброго дня. Прошу вплинуту на бездіяльність Жека №15, щодо освітлення під будинком по вул.Братів Бочуків 1. Близько 2-ох останіх років лампочку в прожекторі на будинку , яка освітлює не тільки підбудинкову територію а примикаючі тротуарні доріжки, купують за свій рахунок жильці будинку. Крім покупки лампочки, це ще потрібно докласти не малих зусиль і видертись на піддашок за допомогою підручних дощок підставок для її заміни. Чергова лампочка згоріла, за рішенням жильців було придбано прожектор на діодах з річною гарантією(тому що звичайні лампочки потрібно міняти раз на один-два місяця). Прохання вплинути на жек щодо його монтажу(бо бажаючих здійснити монтаж самостійно серед жильців не виявилось), а також щодо повернення коштів витрачених на придбання прожектора в сумі 323 гривні(товарний чек надається). Прожектор(товарний чек також) знаходитьс в квартирі № 5 , питатись Володимира. Дякую
жек
27 december 2017; автор: Наталя
Доброго дня! допоможіть! мешканці буд.3а вул.Самчука просять вплинути на керівництво ПП Тернопіль Сервісбуд.Нам зробили передноворічний подарунок у вигляді відключення ліфта на невизначений термін,через те,що у будинку є боржники.Скажіть де справедливість до тих людей,які справно кожного місяця сплачують за послуги.Невже немає іншого впливу на боржників ніж виключити ліфт,то може завтра ще виключать світло на сходових клітках.
Доступне житло
26 december 2017; автор: Уляна
Доброго дня! На сайті прочитала інформацію про програму «Будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2018-2020 роки». Ми сім\"я до 35 років, проживаємо і прописані у місті Тернополі. Як ми можемо придбати житло?? Чи є перелік конкретних забудовників чи окремих будинків, які підпадають під цю програму. Куди звертатись??? Наперед вдячна!
електронний проїзний
26 december 2017; автор: Тетяна
Чи можна поповнювати електронний квиток на транспорт через приват 24?
ОСББ
22 december 2017; автор: Юрій
Доброго дня. Куди можна поскаржитися на дії ОСББ? Вже близько місяця наш під\'їзд не прибирається, підозрюю, що прибиральниці взагалі немає.
Ремонт прибудинкової території
22 december 2017; автор: Олександр
Доброго дня! Прошу звернути увагу на прибудинкову проїздну частину по вул. Лучаківського, 4, яка знаходиться в жахливому стані близько двох років і з кожним днем все погіршується. ЖЕК не реагує на звернення жителів будинку щодо покращення проблемної ділянки. Спецтранспорт, яким здійснюється вивіз ТПВ знищив бордюри біля будинку, також частково знищив зелені насадження, спираючись на те що під’їзд до смітєвих контейнерів заблокований власними автомобілями жителів, так воно і є, але за вирішення проблеми ніхто не береться. Газон перед будинком виконує функцію туалету для домашніх улюбленців та для проїзду спецтранспорту, натомість щоб зробити паркувальні місця та збільшити площу проїздної частини перед будинком. Прошу взяти до уваги важливість вище зазначених недоліків та вжити відповідних заходів щодо їхнього усунення.
Ремонт тротуарного покриття, освітлення
22 december 2017; автор: Володимир
Доброго дня. У провулку між дитячим садком №37 і школою №9 нема освітлення, а також з сторони вул.Громницького після дощу утворюється калюжа. Просимо освітлити і покласти бруківку.
Порізка дерев
22 december 2017; автор: Наталія
У нас в дворі,ростути 3 старих дерева,дуб і ясени,час від часу з них відламуються старі гілки,їх треба зпиляти буває і великі відпадають,коли підіймається вітер,адреса вул,Ярмуша,2,за будинком,між гаражами,прийміть будь-ласка міри,бо ніде неможем достукатись,тай на вікна може впасти
Порушення КЗпП
22 december 2017; автор: Володимир
Доброго Дня. Звертаюсь до управління економіки, промисловості та праці з проханням надання роз\'яснення з приводу того чи порушене законодавство про працю в даному випадку, якщо так, то яке саме і які можуть бути дії в цій ситуації. Перебуваючи на посаді начальника відділу у державній службі працівник був мобілізований в Збройні сили України і проходив службу в зоні АТО. отримав статус \"учасник бойових дій\" в цей період в державній службі відбулась реорганізація шляхом приєднання і утворення нової установи в штат якої входила ідентична посада начальника відділу, але її зайняла інша особа, а вище згаданого працівника переводом перевели на посаду провідного спеціаліста. Чи є це правомірним? Дякую за відповідь.