Questions Answers:
Dear Citizens, Please be aware that addresses, using profanity and insulting phrases will not be considered and will be removed from the section "question - answer".
Your name :
Your Mail :
Тематика:
Enter the code :
Submit a question
Remove
Ремонт прибудинкової території
22 november 2017; автор: Юрій
Доброго дня! До Вас звертається інвалід ІІ групи, мешканець будинку №2 (ІІІ підїзд) по вулиці Симоненка! В 2017 році був обіцяний ремонт нашого двору! Але дальше обіцянок справа не пішла! Чи можливо при формуванні «Титульного списку капітального ремонту житлового фонду міста на 2018 рік» запланувати ремонт асфальтобетонного покриття нашої прибудинкової території нашого двору (3 підїзд), адже там суцільні вибоїни? Прошу дати відповідь !
ремонт двору
22 november 2017; автор: Оксана
Шановна мерія! Прошу включити в перелік дворів, які будуть відремонтовані у 2018 році двір будинків Пушкіна, 1 - Пушкіна, 3. Будинки збудовані більше 40 років тому і ні разу їх двори капітально не ремонтували. Всі навколишні двори вже або поремонтовані, або перебувають в кращому стані, ніж наш. Навіть двори будинків по вул. Тарнавького, 3 і 5 капітально відремонтували, хоч ці будинки збудовані пізніше. Дуже сподіваюся на позитивний результат!!!
Розвоздушення батарей
22 november 2017; автор: Людмила
Доброго дня, в мене в квартирі половина батареї холодна, сказали що потрібно розвоздушити, викликали аварійну тепломереж вони сказали що за свою роботу я повинна заплатити 400 грн, чи зобовязана я платити?
Освітлення вулиць
22 november 2017; автор: Олег
Роз\"ясніть, будь ласка, хто займається питаннями освітлення території навчальних закладів Тернополя? У 18.00 неможливо забрати дитину зі школи (ЗОШ № 21) та із садочка №22 без ліхтарика в руках. Території цих закладів ніяк не освітлюються!
Проїздні квитки на автобус і тролейбус.
21 november 2017; автор: Олександр
Доброго дня, шановні! Маю до Вас запитання, щодо нових проїздних квитків загального користування в тролейбусах і автобусах. Нещодавно я придбав такий собі в надії, що зможу нормально оплачувати проїзд в автобусах так само ,як і в тролейбусах. До речі, уже майже цілий рік користувався пластиковим проїздним квитком на тролейбус і ніколи не виникало проблем з оплатою, за це щиро Вам вдячний. Новий проїздний квиток не у всіх автобусах приймають до оплати, мотивуючи відсутністю валідаторів (можу навести конкретний випадок). Підкажіть, чи зобов\"язаний я платити шоферу готівку, маючи проїздний квиток і як правильно мушу поступати в такому вападку. Буду щиро вдячний за отриману компетентну відповідь!
Регламент міської ради
21 november 2017; автор: Роман
Доброго дня, Прошу повідомити, яка кількість депутатів на сьогоднішній день входить до складу Тернопільської ради. Яка кількість голосів необхідна для прийняття рішення на сесії Тернопільської міської ради?
Маршрути
21 november 2017; автор: Андрій
Зробіть будь ласка маршрут який би сполучав Стадіон - бульвар Галицького - Збаразький поворот - Чалдаєва - Збаразька, далі вже куди буде. Щоб було сполучення Східний - Злуки. Також зробіть щоб було сполучення по вихідних від Ринку через Вокзал на Злуки. Тому що чому людина має об\'їжджати через Київську - Сахарова. Або йти пішки від Універсаму, чи Тарнавського. Також прохання зробити маршрут щоб від зупинки Психлікарня їхав на Ринок - Автовокзал. Такий маршрут є. Так от протовжіть 5 і 5а до Психлікарні. Там буде сполучення і змін в графіках не буде майже.
платежі садочок
21 november 2017; автор: Юрій
Доброго дня? Хочу почути роз\'яснення щодо оплати садочків з нового року, для тих дітей в яких немає прописки, а саме по вул. Золотогірська 9?
ремонт доіг
21 november 2017; автор: люба
В будинку № 4 по вулиці Новий Світ недороблено доріжку через сквер особливо в небезпечних місцях підйому на доріжку. Біля 2-підїзду де квартири №21-35 не зроблена площадка яка потребує ремонту. Просьба допомогти. Жильці 2-підїзду.
дитячі садочки
20 november 2017; автор: Надія
Доброго дня.Неодноразово чую про ремонт заіздів до дитячих садочків.Моя дитина уже другий рік ходить у садочок #24 по вулиці Кн.Острозького.Там під горбок та ще й величнзні ями.Погано йти.Заплануйте ремонт заізду.Дякую