Questions Answers:
Dear Citizens, Please be aware that addresses, using profanity and insulting phrases will not be considered and will be removed from the section "question - answer".
Your name :
Your Mail :
Тематика:
Enter the code :
Submit a question
Remove
Освітлення на поверхах
16 2018; автор: Оксана
В другому підїзді по вул. Живова 2 з неділі немає світла на поверхах. З даною проблемою звернулись в ЖЕК, проте ніхто так і не відреагував. Вечером повертатись додому приходиться з фонариком. Просимо Вас посприяти в швидшому вирішені даного питання.
знаки пішохідного переходу
15 2018; автор: Андрій
Два питання: 1) На вулицях Тарнавського та Симоненка над пішохідними переходами встановили знаки, які світяться ввечері. Ідея хороша. Але реалізація як завжди \"по українськи\". Чому так високо? Їх не бачить жоден водій! Перевірив не лише на собі але й на всіх знайомих. Ніхто знаків не помічав. 2) Вулиця Шашкевича (дорога від \"Старої піцерії\" до \"Орнави\", більш відома як вулиця каналізаційних люків). Минулого року на ній було зроблено капітальний ремонт проїзної частини. Коли випадає дощ, вода стоїть клюжею ще 3 дні. Люди змушені обходити калюжу по проїзній частині. Хто це має виправити???
Благоустрій
15 2018; автор: Андрій
Прохання звернути увагу патрульної та муніципальної поліції на регулярне паркування автомобілів на газонах вздовж вулиці Лепкого біля будинків 3, 5 та 7, внаслідок чого газони практично повністю знищено та перетворено в місиво з болота та будівельного сміття, яке деякі власники авто використовують для мощення місць для паркування. Вважаю, що такі порушники повинні не тільки притягуватись до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху та правил благоустрою, а й відшкодовувати, якщо потрібно - в судовому порядку, витрати з бюджету на рекультивацію знищених газонів та насаджень.
Подяка
15 2018; автор: Юлія
Христос Рождається!Шановний пане Надал та пані Похиляк звертаються до Вас помічники вихователів та техпрацівники дошкільних навчальних закладів, оскільки вже не можемо терпіти цього тиску на нас зі сторони керівників деяких закладів та й вихователів, а причина вся в тому, що нам Ви виплатили до Нового року та Різдвяних свят матеріальну допомогу.Проте жодна з них не згадала, яку ми порівнюючи з ними отримуємо заробітну плату та те, що вони працюють позмінно, а ми зранку до вечора, вони мають відпустку в два рази більшу за нас, а літом отримують допомогу на оздоровлення.Шановні керівники, якби ви знали як ця матеріальна допомога допомогла нам щось купити до святкового столу.А тому користуючись нагодою хочемо щиро подякувати і привітати Вас з новорічними та Різдвяними святами, побажати Вам та Вашим сім`ям міцного здоров`я, щастя, добробуту, будьте чуйними до таких як ми незахищених людей і багато років залишайтесь на керівних посадах.З повагою працівники дитячих садочків.
про ремонт заїзду на бульвар Данила Галицького
15 2018; автор: Василишина Олена Павлівна
Мешканці бульвару Данила Галицького будуть вдячні Вам, якшо буде проведений ремонт заїзду з проспекту Степана Бандери до Палацу Спорту що на бульварі. На дорозі утворились ями, які не можливо обїхати.
транспорт
15 2018; автор: Тетяна
З сьогоднішнього дня, по словам Надала, за безквитковий проїзд мають штрафувати пасажирів в транспорті! У 8 год. 10 хв. сіла на 19 автобусний маршрут (д.н. ВО 0768 АА) . На вимогу дати квиток з валідатора за проїзд, водій спочатку спробував дати відривний талончик, як при союзі, а потім волав на всю маршрутку, що ніякого квитка він недасть бо ніде не написано, що він має видати квиток! В мене питання: якщо водій не видав квитка з валідатора, то кого будуть штрафувати пасажира чи водія?
проблеми мешканців
15 2018; автор: анонім
В будинку на пр.Злуки 35 вже другий тиждень прожектор не працює ...
Благоустрій
15 2018; автор: Андрій
Добрий день пане Мер! Звертаються до Вас жителі вул.Бр.Бойчуків 3 (перший підїзд), перш за все просимо посприяти зремонтувати світло при вході в підїзд, в загальному коридорі , в підвалі в якому немає взагалі світла, і на деяких поверхах в піїзді, зверталися в жек пп перспектива там нам дають відповідь - в нас немає електрика вже 8 місяців звучить така відповідь. І ще одне прохання зробити пару метрів доріжки перед підїздом по якій діти ходять до школи номер 20.
Пільгова карта тернополянина
12 2018; автор: Павло
Чи можна скористатись пільговою картою тернополянина, щоб оплатити проїзд за 4 гривні у маршрутному таксі, перед тим поповнивши рахунок?
Перевізники
12 2018; автор: Руслан
Водій маршрутки 1167 №18 не видає талон.Після мого зауваження талон мені видали.(О 12-05 проїхало вього57 пасажитів) жоча маршрутка була заповнена. О 14-00 вдій цієїж маршрутки знову не видав мені квиток,після зауваження квиток я отримав (за дві години кількість обілечиних пасажирів зросла до 77 ...20 пасажирів за дві години).Чому правоохоронні органи не перевіряють куди йдуть гроші за оплату за проїзд.(усім пасажирам водій зобовязаний видати проїздний квиток з валідатора.