Questions Answers:
Dear Citizens, Please be aware that addresses, using profanity and insulting phrases will not be considered and will be removed from the section "question - answer".
Your name :
Your Mail :
Тематика:
Enter the code :
Submit a question
Remove
дозвіл на літню торгівлю
19 2018; автор: Тетяна
Є питання на рахунок дозволу для літньої торгівлі на 2018р. Коли буде конкурс по розміщенню торгових лотків і які необхідні документи для цього? Або де можна переглянути дану інформацію.Дякую. Чекаю.
Подяка
18 2018; автор: Світлана
Колектив ТДНЗ №3 хоче висловити щиру подяку О.П.Похиляк та С.В.Надалу за сприяння у виплаті матеріальної допомоги технічним працівникам. Також, хочемо подякувати за постійну плідну співпрацю, увагу до потреб та проблем закладу, за допомогу і підтримку.
Файна карта
18 2018; автор: Леся
Я пільговик, але я не є мешканцем Тернополя, проте навчаюся у ВНЗ Тернополя, чи можу я отримати соціальну карту тернополянина?
бюджет
18 2018; автор: Олександр
Чи виділили цього року кошти для Центру розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик». Оскільки минулого року заняття з дітьми були безкоштовні, а цього року платні.
Великогаївське перехрестя.
18 2018; автор: Олег
Доброго дня. 1.Прохання включіть світлофор на великогаївському перехресті. Неробочий світлофор створює велику небезпеку для пішоходів і інших учасників руху.  2. Заберіть бетонний блок який стоїть поперек тротуару на самому великогаївському мості. Блок заважає руху пішоходів. 3. Прошу вже вкотре ( за 2.5 роки ) окультурте тротуар ( узбіччя ) від вул.Довженка до перехрестя. Хочаби приберіть там блото і висепте пару машин щебня. Дякую.
Постачання гарячої води на Монастирського 42 другий під\'їзд
18 2018; автор: Юрій
Постачання гарячої води на Монастирського 42 другий під\'їзд вже більше місяця як відсутня гаряча вода в нашому підїзді і ніхто в ЖЕКУ нам нічим допомогти не можу, до кого необхідно звертатись в цій ситуації?
Громадський транспорт
17 2018; автор: Ірина Турчин
Доброго дня! Сьогодні (17.01.2018 року) близько 12 години 40 хвилин стала свідком того, як водій маршрутки (маршрут № 20) вимагав оплати за проїзд від інваліда ІІ групи. Заледве переконала водія у тому, що в тернопільській маршрутці діють закони України. Прошу мерію провести роз\'яснювальну роботу з перевізниками з приводу неможливості порушувати вимоги ст 38-1 Закону України \"Про основи соціальної захищеності інвалідів\". Інваліди I та II групи, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи, яка супроводжує інваліда I групи або дитину-інваліда), мають право на безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім таксі) за наявності посвідчення чи довідки, зазначених у цьому Законі, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі. Довідка: Стаття 38-1. Транспортне обслуговування інвалідів здійснюється на пільгових умовах. Інваліди I та II групи, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи, яка супроводжує інваліда I групи або дитину-інваліда), мають право на безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім таксі) за наявності посвідчення чи довідки, зазначених у цьому Законі, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі. { Частини другу та третю статті 38-1 викладено в редакції Закону N 76-VIII ( 76-19 ) від 28.12.2014; із змінами, внесеними згідно із Законом N 1812-VIII ( 1812-19 ) від 17.01.2017 } { Установити, що норми змін по Закону N 76-VIII ( 76-19 ) від 28.12.2014 в частині вилучення пільгового проїзду окремих категорій громадян набувають чинності з 1 червня 2015 року, крім норм щодо забезпечення пільговим проїздом інвалідів I та II групи, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів із малозабезпечених сімей та осіб, які їх супроводжують і які супроводжують інваліда I групи, учасників бойових дій - додатково див. пункт 11 розділу III Закону N 76-VIII ( 76-19 ) від 28.12.2014 } Інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів першої групи або дітей-інвалідів (не більше однієї особи, яка супроводжує інваліда або дитину-інваліда), мають право на 50-відсоткову знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня. Пільгове перевезення інвалідів здійснюють усі підприємства транспорту незалежно від форми власності та підпорядкування відповідно до Закону України \"Про транспорт\" ( 232/94-ВР ). Звуження змісту та обсягу права осіб з інвалідністю на пільговий проїзд транспортом не допускається.
проїзд по соціальній карті
17 2018; автор: Ольга
Доброго дня! Сьогодня вперше в новому році проїхала в маршрутці до зуп.Володимира Великого і назад. Так вийшло, що в обидва кінця іхала маршрутом №19. По дорозі туди пред\\\\\\\"явила свою карту Тернополянина і проїзд мені коштував 4 грн., правда без квитка. Шофер квитків не давав нікому. По дорозі обратно вже інший водій сказав, що пільгових місць вже немає, а решта всі платять по 5 грн. На моє зауваження, що по карті тернополянина проїзд повинен для пенсіонерів бути дешевшим на 1 грн. водій відповів, що в нього навіть квитків немає по 4 грн., тому треба платити 5 грн. А якщо я маю питання, то маю звертатися до верхів. \\r\\n\\r\\nЗвернулася до сайтів, які роз\\\\\\\"яснюють питання по карті тернополянина: іфнормація вся стара від жовтня 2017 р. і часом не співпадає в різних джерелах. \\r\\n\\r\\nПрошу надати відповідь про реальні пільги ,які надає карта тернополянина пенсіонерам.\\r\\n\\r\\nМаю пропозицію - в кожній маршрутці поряд з оголошенням про вартість проїзду розмістити роз\\\\\\\"яснення щодо правил проїзду по карті тернополянина, щоби ця інформація була однакова для пасажирів і водіїв всіх маршруток.
ставки податку на нерухомість у 2018
17 2018; автор: Наталія
Які ставки податку на нерухомість у 2018 році для юросіб,залежно від розташування у 2018році Де знайти таку інформацію??? дякую
тепло
17 2018; автор: Ольга
Пане Мер доки жителі дому по вул. Симоненка,2 будуть мерзнути в квартирах.У нас +15-16 градусів. Приходять провіряючи з своїми термометрами і спорять що у нас 20.Коли мій чоловік узяв їх термометр і поставив на холод збив до 16 то стало 17.досить платимо за опалення так ще і за електроенергію по 250 грн .бо неможливо ні рано встати щоб помитися ні лягти в ліжко.просимо навести порядок щоб можливо було всидіти в хаті.