Підприємництво та інвестиції
Прес-служба
(0352) 52-01-31
(067) 599-25-19
Депутатський корпус:
Обов'язки та права депутатів
21 січня 2015;  автор: admin

У відповідності до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад", Регламенту міської ради, затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 24.11.2015 р. №7/2/152 «Про регламент Тернопільської міської ради сьомого скликання», Статуту територіальної громади м.Тернополя, затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 19.05.2011р. №6/8/10 депутат наділяється всією повнотою прав та обов’язків, необхідних для забезпечення його реальної участі у діяльності Тернопільської міської ради та її органів.

Депутат зобов'язаний брати участь у роботі сесій ради, засідань постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано.

Депутат має право звернутися із запитом до керівників ради та її органів, міського голови, керівників органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих в м.Тернополі, а також до голови обласної державної адміністрації з питань, віднесених до відання ради.

Депутати міської ради користується правом ухвального голосу з усіх питань, що розглядаються на засіданнях ради та її органів, до складу яких він входить.

Депутати міської ради, який не входить до складу відповідного органу ради, може брати участь у його роботі з правом дорадчого голосу.

Депутати міської ради має право брати участь з правом дорадчого голосу в роботі інших місцевих рад та їх органів, загальних зборах громадян, засіданнях органів самоорганізації населення, що проводяться в межах території міста Тернополя.

Депутати міської ради зобов’язані дотримуватися Конституції та законів України, Регламенту Тернопільської міської ради та інших нормативно-правових актів, що визначають порядок діяльності ради та її органів; всебічно відстоювати інтереси членів територіальної громади міста Тернополя; підтримувати зв'язок з виборцями, територіальною громадою міста Тернополя, органами місцевого самоврядування.