Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Депутатські новини:
Фракція БПП «Солідарність» висловлює своє занепокоєння щодо неможливості виконання нами своїх депутатських обов’язків
25 квітня 2017;  автор: admin
Сьогодні депутати Тернопільської міської ради - представники фракції "Об'єднання "Самопоміч" не змогли потрапити до приміщення Тернопільської міської ради для виконання своїх депутатських повноважень через блокування входу в раду невідомими особами
24 квітня 2017;  автор: admin
12 квітня напередодні Дня довкілля та в рамках двомісячника благоустрою депутати Тернопільської міськради від фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» провели екологічні заходи. Алею туй вздовж дитячого і спортивного майданчиків посадив депутат міськради Володимир Місько спільно з місцевими жителями
14 квітня 2017;  автор: admin
У місті стартував міжрегіональний проект «Школа помічника депутата». У Тернополі його організовує територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
17 березня 2017;  автор: admin
14 березня Україна відзначає День добровольця. З нагоди свята на Тернопільщині відбулися урочисті заходи. На Театральному майдані Тернополя нагородили бійців АТО, які пішли на схід добровольцями. Відзнаки воїнів, які були нагороджені посмертно, передали їхнім батькам.Цього року в Україні вперше відзначили День добровольця
14 березня 2017;  автор: admin
Купи сміття, пластику – так виглядав стадіон «Текстерно», що на проспекті Злуки. Щоб прибрати територію, провели весняну толоку. Акцію ініціював депутат по округу № 35  Віктор Шумада. Спільно з комунальною установою ПП «ТернопільКомСервіс» та мешканцями навколишніх будинків активісти взялися за прибирання стадіону.
10 березня 2017;  автор: admin
9 березня Україна відзначила 203-тю річницю від дня народження видатного письменника, поета Тараса Шевченка. У Тернопільській області з нагоди цієї дати провели заходи. До них долучилися представники Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
10 березня 2017;  автор: admin
У Тернополі у 2017-у відзначатимуть 75-у річницю утворення Української повстанської армії та звитяги Українського духу. Відповідне рішення, яке ініціювали депутати від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ухвалили 24 лютого на сесії міської ради.
28 лютого 2017;  автор: admin
У Тернополі підприємці другої групи платитимуть 15 відсотків від прожиткового мінімуму (480 грн в місяць, а не 640, як планувалось). Рішення про внесення змін до рішення  «Про місцеві податки і збори» прийняли сьогодні на сесії Тернопільської міської ради.
24 лютого 2017;  автор: admin
22 лютого тернополяни вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. На площі Героїв Євромайдану представники духовенства відправили молебень. Рідні загиблих на Майдані Героїв, пересічні тернополяни, представники місцевої влади поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.
23 лютого 2017;  автор: admin