Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Анонси основних заходів, які передбачається провести Тернопільською міською радою або за її участю на квітень
31 березня 2017;  автор: admin

Анонси основних заходів, які передбачається провести

Тернопільською міською радою або за її участю

на квітень

№ п\п

Зміст заходу

Термін проведення

Відповідальні виконавці / місце проведення

1

Школа писанкарства

01. – 30. 04. 2017 р. 16.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо – юнацький пластовий центр

2

Обласний конкурс камерних ансамблів «Консонанс»

01.04.- 02.04.2017р. 10.00 – 17.00 год

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа № 1 ім.В. Барвінського

3

Виставка «Мистецький проект «Сакральний простір»

01.04.- 14.04.2017р. 09.00 – 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

4

Змагання з баскетболу 3х3 серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

03-07.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортивна зала ТНЕУ

5

Змагання з баскетболу серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

03-07.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортивна зала ТНЕУ

6

Спільна молитва та концерт духовної пісні

02.04.2017р. 12.30 год.

Управління культури і мистецтв / Театральний майдан

7

Закриття школи писанкарства «Намалюю писаночку»

02.04.2017р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»

8

Хресна Дорога

02.04.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Катедральний Собор-вул.Руська-Театральний майдан

9

Творчий проект «Природа. Кіно»

02.04.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

10

Виставка робіт народних майстрів «Красу творімо разом» (спільно з творчим об'єднанням «Берегиня»)

04.04-23.04.2017р. 12.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дорослих-Етноцентр

11

Презентація книги Н.Михно «Звільнення»

04.04.2017р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека№2 для дітей-музей «Літер. Тернопілля»

12

«Ліга сміху»

04.04.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

13

Академічні концерти учнів фортепіанного відділу

05.04.-07.04.2017р.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа № 1 ім.В. Барвінського

14

Обласна музично – теоретична олімпіада

05.04.2017р. 11.00 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа № 1 ім.В. Барвінського

15

Літературна зустріч з Г.Шулим «Фонтан казок, щоб напувати мрії»

05.04.2017р. 12.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дітей

16

Духовна програма «Хресна Дорога ненародженої дитини»

05.04.2017р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

17

Година народознавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай»

05.04.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №8 для дорослих

18

Чемпіонат області та ХХ ІІІ Спартакіади «Повір у себе» серед дітей – інвалідів з легкої атлетики

06.04.2017 р. 10.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / КП «Тернопільський міський стадіон»

19

Перший Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька»

07.04-09.04.2017р. 10.00 – 18.00 год

Управління культури і мистецтв / КП «Палац Кіно»

20

Майстер-клас «Про що розповідає писанка?»

07.04.2017р. 14.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №3для дітей

21

День здоров’я

07.04.2017 р. 12.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Театральний майдан

22

День Першої пластової присяги

08.04.2017 р. 10.30

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо – юнацький пластовий центр / Театральний майдан

23

Чемпіонат Тернополя зі спортивного туризму (велосипедний туризм)

08.04.2017 р. 10.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / парк «Загребелля» р- н Телевежі

24

Захід для дітей з обмеженими можливостями «Освятися, вербиченько на добро»

09.04.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

25

Творчий звіт Тернопільської музичної школи № 1 імені В. Барвінського

09.04.2017р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

26

Захід для дітей «Освятися, вербиченько на добро»

09.04.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

27

Огляд учнівських та вчительських творчих колективів

10.04.2017р. 11.00 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа № 1 ім.В. Барвінського

28

Свято першого концерту на струнно – смичковому відділі

10.04.2017р. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа № 1 ім.В. Барвінського

29

Зональні змагання «Олімпійське лелеченя»

10.04.2017 р. 15.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / ТЗОШ №26

11.04.2017 р.

ТЗОШ №10

12.04.2017 р.

ТСШ №3

13.04.2017 р.

ТСШ №16

30

Змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

12.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / парк «Загребелля» р- н Телевежі

31

Змагання з армспорту серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

13.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортивна зала ТНПУ ім. Пулюя

32

Громадський форум «Мобінг та булінг у дитячому середовищі»

13.04.2017р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна дитяча бібліотека

33

Зустріч з поетесою Світланою Бакун «Довга дорога до Бога»

14.04.2017р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №3 для дорослих

34

Книжкове шоу «На гостину до письменника та його творів: Ірина Мацко»

15.04.2017р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №4 для дітей -Центр Коронації слова

35

Великодні забави(гаївки,ігри) біля церкви “Архистсратига Михаїла”, фольклорний ансамбль “Леліточка”

16.04.2017р. 10.00. год.

Управління культури і мистецтв, Будинок культури «Пронятин» / Церква «Архистратига Михаїла»мікрорайон «Пронятин»

36

Великодні гаївки

16.04.2017 р. 14.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо – юнацький пластовий центр / Парк «Топільче»

37

Молодіжно – розважальна програма

18.04.2017р. 20.00. год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»

38

Чемпіонат міста з шахів серед ветеранів пам`яті М. Якимовича

18-26.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ШШК «Авангард»

39

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра Сокіл «Джура»

19-27.04.2017 р.

14.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Спортивні об’єкти міста

40

Змагання з регбі серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

19.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / стадіон ТНПУ ім. Пулюя

41

Великодні акорди « Радіймо , друзі, Великодня казка гаївкою хай серце звеселя!»

20.04.2017р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №5 для дорослих

42

Концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Григорія Верьовки

20.04.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

43

Конкурсний відбір учасників Міжнародного фестивалю – конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння»

21.04.2017р. 10.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

44

Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю – конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння»

21.04.2017р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Драматичний театр

45

Творчий звіт Центру творчості дітей та юнацтва

21.04.2017р. 17.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

46

В рамках Міжнародного фестивалю – конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння» концерт переможців конкурсу «Файна пісня для Ісуса»

21.04.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / Драматичний театр

47

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків «Орлятко 2016»

21 – 22.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортивна зала ТНПУ

48

Нагородження та концерт переможців Міжнародного фестивалю – конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння»

22.04.2017р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Обласна філармонія

49

Молодіжно – розважальна програма

22.04.2017р. 16.00. год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»

50

Гаряча лінія на Телефоні Довіри (тел. 43-31-00) "Планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров’я"

22.04.2017р. 16.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

51

Великодні забави: «Ми кривого танцю йдемо»

23.04.2017р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»

52

Літературно – музична композиція «Веселий день нам настав» фольклорний ансамбль «Леліточка»

23.04.2017р. 20.00. год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»

53

Змагання з настільного тенісу серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

24-28.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / спортивна зала ТНПУ

54

Літературний батл «Студія «7 Герц»-читачі бібліотеки»

25.04.2017р. 14.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №2 для дорослих

55

Концерт співачки Олі Полякової «Я люблю Вас!»

25.04.2017р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

 

56

Мітинг – реквієм до 31-ї річниці Чорнобильської трагедії

26.04.2017р. 10.00 год.

Управління культури і мистецтв / Парк Національного відродження

57

Фінальні змагання «Олімпійське лелеченя»

26.04.2017 р. 15.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / Тернопільський міський стадіон

58

Змагання з легкої атлетики серед студентів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор

26-27.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Центральний стадіон

59

Концерт з циклу «Музичний калейдоскоп»

27.04.2017р. 17.30 год.

Управління культури і мистецтв / Тернопільська музична школа № 1 ім.В. Барвінського

60

Прем’єра соціальної вистави «Поки б’ється серце»

27-28.04.2017р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

61

Прем’єра соціальної вистави «Поки б’ється серце»

28.04.2017р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

62

Відкритий турнір з вільної боротьби пам’яті В.Геращенка та М. Боровкова

28-30.04.2017 р. 11.00

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / СК «Галицькі леви»

 

Примітка: можливі зміни щодо дати проведення заходів.