Підприємництво та інвестиції
Міський голова м. Тернополя
Надал Сергій Віталійович

Приймальня

Графік прийому громадян

Фотоінформація
Перша сесія Тернопільської міської ради сьомого скликання
Нова «Дорожня карта» допоможе прибирати Тернопіль взимку більш ефективно
27 грудня 2016;  автор: admin

Днями на засіданні виконкому міської ради була затверджена нова «Дорожня карта утримання шляхо-мостового господарства Тернополя взимку». Як розповідає в.о. начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський, у цьому документі чітко прописано механізм прибирання міста від снігу.

«При підготовці Дорожньої картки ми враховували досвід європейських країн, Канади та Америки. Звичайно, що в основі документу - українське законодавство, але воно дає лише загальні нормативні напрямки. При цьому кожне місто унікальне, тому для нас важливо було розробити таку Дорожню карту для Тернополя, яка була б зрозумілою усім тернополянам, механізму якої чітко будуть дотримуватися відповідальні структури і завдяки якій наше місто буде прибиратися взимку більш ефективно», - каже Олег Соколовський.

У карті передбачено вісім маршрутів прибирання міста, чітко розписано відповідальні структури за прибирання тротуарів, доріг, прибудинкових територій, зупинок громадського транспорту, тощо. Зазначено також місця вивозу снігу.

Важливим елементом Дорожньої карти є система оповіщення населення про початок роботи спеціальної техніки:

  1. Зелений рівень - за виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в денний період доби (крім години «пік») при не значних та помірних снігових опадах – за три години до початку роботи техніки.
  2. Жовтий рівень - за виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в вечірній та нічний період доби при не значних та помірних снігових опадах – за дві години до початку роботи техніки.
  3. Червоний рівень - за виникнення потреби виконання робіт в будь-який період доби при інтенсивних снігопадах та надзвичайній ситуації – за дві години до початку роботи техніки.

 

Загалом дорожня карта містить 52 сторінки (додається).